RENÉ T. Photography

Biograafia

11.11.13 juhtus midagi! 

Kui väga täpne olla, siis minu abikaasa õde Triin värvis ära oma juuksed ning teatas, et tal on soov pildistada. Olin sama aasta alguses ostnud omale kaamera, õigustusega, et tähistan oma juubeliaastat. 

Need kaks sündmust, suurema kaaluga esimese poole, viisid Punamütsikese teemalise fotolavastuseni - ühtlasi minu esimese fotosessioonini. Protsessi käigus sain kiirelt aimu, et tagasiteed enam ei ole, fotograafia on minu tunnetatud kutsumus!

Järgnesid iseseisvad intensiivsed õpingud, lisandusid Tartu Kõrgema Kunstikooli ainetunnid, mentorkohtumised, pildistamised, tööd ja tellimused.

Vaimustus fotograafiast, töö fotograafina, sõbra Joonase sõnul "leidlikkus pildistamisel" on mulle tänaseks toonud mitmeid rahvusvahelisi ning kodumaiseid auhindu ja tunnustusi.

Kogemus on minust lihvinud Lumiere stuudio asutaja, viinud mind reklaamprojektide pildistamiste maailma ning ma vaimustun oma kutsumusest reklaam- ja portreefotograafina.

Fotograaf-koolitaja RENE T


Instagram

Minu igapäevastel tegemistel, suurel reisikirel, kaadritagustel ja paljul muul saab pilku peal hoida Instagrami vahendusel

Using Format