RENÉ T. Photography

Fotostuudio Lumiere

LUMIERE fotostuudio on avatud!

Tartu südalinnas, Jaani kiriku läheduses, ajaloolises Theodosius Harnackile kuulunud majas, Rüütli 23 on nüüdsest avatud Lumiere nime kandev salongilik portreestuudio. 

Oma fotostuudio ehitus ja loomine on  tulnud erinevate märkide kaudu minuni viimase paari aasta jooksul, tundes ära, milles on minu flow, kuidas ma tahaksin inimesi pildistada ja millist tulemust ning tähendust ma unistan luua. Nüüd on see käes! Tõestuseks taas, et unistused saavad teoks ja kogu maailm aitab kaasa nende täitumisele.

Mulle meeldib lihtne ja külluslik ilu ning see hakkabki Lumiere stuudios sündima.

Stuudiost

Lumiere stuudio on avar ja valgusküllane, hubane, salongilik portreestuudio, mida ma pigem nimetaksin ilu- ja heaolukeskuseks. 

Päevane päikesevalgus suvel ning imiteeritud päikseline valgus pimedamal aastaajal on just see, mis aitab esile tõsta loomulikku ilu ja lisab grammike glamuursust ning kõige tähtsam, toob lummuse siin sündivatesse fotodesse.


Käsitööna valminud taustad, aastate jooksul omandatud oskused ja kogemused, juhendatud poseerimine, kindel soov luua ilu - seda võiks nimetada Lumiere stuudio kaubamärgiks.

Kõik sünnib koha peal. Foto enne pildistamist.

Jumestus ja soengukunstnikud aitavad vajadusel rõhutada ilu. 

Juhendatud poseerimise ja Lumieriliku valguse koostöö vili.

Kontakt

Aitäh, et sa seda lehekülge loed ja Lumiere fotostuudios sündiv sind kõnetab. Võta ühendust ja loome koos ilu!

Rene Türk

portreefotograaf 

+372 51 52926

Galerii Anni külaskäigust stuudiosse

Jumestus ja soeng: kunstnik Kristiina Uudam

 

Using Format