Ametiportree

Mulle on oluline, et ameti- või profiilifoto väärtustaks töötajat, kirjeldaks ametit, oleks ajatu ning kõrges kvaliteedis. 

Kõikidel ameti- ja profiilifotodel, mida ma pildistan on rahulolu garantii! 

 

Kliendid on tagasisideks öelnud nii: “Kasutan Teie poolt ülesvõetud isikufotosid suure rõõmuga ning olen saanud palju sellel suunal komplimente. Eriti tuuakse välja, et piltidest ei ole välja võetud seda elavust, mis portreteeritavast hoomab või siis pigem on see just kätte saadud.”


Broneeri oma kollektiivile pildistamiseks aeg kirjutades rene@rene.com.ee või helistades +372 515 292 6. Pildistamised võivad toimuda teie keskkonnas, kui ka Lumiere fotostuudios. 

Kristiina: "Käisin tegemas portreefotosid. Kui otsid professionaalset fotograafi, mine Lumiere stuudiosse. Olen väga rahul, et Rene Türk näeb kogu tervikut juba pildistamise hetkel ja oskab leida parima, mida esile tuua. Olen väga rahul ja olen kõigil tuttavatel soovitanud portreepilte soovides Lumiere fotostuudiosse minna."

Ave Kodar Creative Herbert OÜ: Külastasime Lumiere stuudiot kahel veidi erineval põhjusel. Üks neist oli ettevõtte töötajatele ametiportreede pildistamise soov ja teisel juhul soovisime läbi viia fotolavastuse teadusteatri poolele reklaamfotode saamise eesmärgil. Jäime mõlema protsessiga super rahule ja soovitame stuudiot kõigile! Protsess tervikuna sujus väga professionaalselt, mistõttu saime enda tiimile väga kvaliteetsed ametiportreed ning teadusteatri poolele ääretult kihvtid reklaamfotod.

Using Format