Biograafia

11.11.13 juhtus midagi! 

Kui väga täpne olla, siis minu abikaasa õde Triin värvis ära oma juuksed ning teatas, et tal on soov pildistada. Olin sama aasta alguses ostnud omale kaamera, õigustusega, et tähistan oma juubeliaastat. 

Need kaks sündmust, suurema kaaluga esimese poole, viisid Punamütsikese teemalise fotolavastuseni - ühtlasi minu esimese fotosessioonini. Protsessi käigus sain kiirelt aimu, et tagasiteed enam ei ole, fotograafia on minu tunnetatud kutsumus!

Järgnesid iseseisvad intensiivsed õpingud, lisandusid Tartu Kõrgema Kunstikooli ainetunnid, mentorkohtumised, pildistamised, tööd ja tellimused.

Vaimustus fotograafiast, töö fotograafina, sõbra Joonase sõnul "leidlikkus pildistamisel" on mulle tänaseks toonud mitmeid rahvusvahelisi ning kodumaiseid auhindu ja tunnustusi.

Kogemus on minust lihvinud Lumiere stuudio asutaja, viinud mind reklaamprojektide pildistamiste maailma ning ma vaimustun oma kutsumusest reklaam- ja portreefotograafina.

Fotograaf-koolitaja RENE T


Kliendid ütlevad:

Katrin: "Sinu teismoodi nägemise oskus ja kaasahaarav professionaalsus tegid pildistamisest meeldejääva kogemuse ja andsid hämmastava tulemuse."

Oliver: "Renega on kerge suhelda ja ta kuulab sinu soove ning ideid sidudes neid enda professionaalsusega ja andes juurde oma mõtteid kogenud pilgu läbi. Tema pildid on värvikad ja töötlus alati positiivne. Väga lahe kogemus ja kindlasti meie koostöö jätkub!" 

Heila: "Soovitan Rene professionaalset silma ja tunnetust parima pildi saamisel. Tema juures saab parima mina ja meeletul hulga komplimentne nii endale kui piltidele. Aitäh veelkord ja kindlasti kasutan ka tulevikus!"

Instagram

Minu igapäevastel tegemistel, suurel reisikirel, kaadritagustel ja paljul muul saab pilku peal hoida Instagrami vahendusel

Using Format