Perepildid

Perepiltide pildistamine on tõsine väljakutse igale perele. Pole kahtlustki, et mõttest teostuseni on ainult ülesmäge ronimine!  Ma tunnistan, Sa ei ole selles üksi! Perede pildistamine on väljakutse mullegi. Kuid ühte ma kinnitan, pelgalt teadmine tohutust väärtuse loomisest käivitab kõik minu oskused ning erivõimed panemaks Sind hästi tundma läbi kogu protsessi broneerimisest piltide valmimiseni. Mulle on ajatu ning tähenduslik pilt Sinu perest, Sinust ja Sinu elu armastusest või Sinu kogukonnast sel hetkel kõige tähtsam. Minu kirg on, et sünniks midagi, mille igakordsel vaatamisel Sa koged, mitte lihtsalt ei näe. 


Broneeri oma perele pildistamine Lumiere fotostuudios kirjutades rene@rene.com.ee või helistades +372 515 292 6

Zanna: "Rene on loov ja väga osav fotograaf. Ta on jäädvustanud imelisi hetki meie perest ja tema fotodel on alati eelis olla meie pere ja mälestuste loo jutustamiseks ja hoidmiseks. Kõrgeim kvaliteet ja imeline talent kumab igas fotos mille Rene on teinud. Tema eriline ja uudne lähenemine teevad pildistamise protsessi toredaks elamuseks."

Mari: "Omadega koosolemise kogemus. Lähedus. Põlvkondadeülene, ajatu foto jäädvustab need suhted ja inimesed, kes on sinu loos olulised ja asendamatud. Tõeline rahulolu lõputust ilust hiljem paberil, raami sees või sotsiaalmeedias. Ja lisaks fotograaf Rene meisterlik juhendamine, muhe suhtlemine, pingutus kvaliteedi ja parima tulemuse heaks."

Using Format