Reklaamfoto

Reklaamifoto loomine on üks minu lemmik žanritest, milles olulisteks väärtusteks on: usutavus, positiivne emotsioon, visuaalne eristumine, kõrge tehniline kvaliteet, trükivõimekus ja loomulikult kliendi rahulolu. Pean üheks oma erivõimeks näha toodet või teenust kasutaja perspektiivist, ning seeläbi luua juhendatud protsessi kaudu kõnetav visuaalne reklaamfoto.  Fotograaf  Rene Türk - Lumiere fotostuudio

***

Oliver: "Renega on kerge suhelda ja ta kuulab sinu soove ning ideid sidudes neid enda professionaalsusega ja andes juurde oma mõtteid kogenud pilgu läbi. Tema pildid on värvikad ja töötlus alati positiivne. Väga lahe kogemus ja kindlasti meie koostöö jätkub!"

***

Mikhael: "Being photographed by Rene is not just getting pictures taken, it is an experience. I have had the opportunity to be photographed by Rene and observe him working on a shoot. What I can say is his technical understanding of lighting and photography are only equaled by his artistic sense and his attention to detail. Utterly focused on the subject and the process he is able to catch the essence of his subject. The best pictures I have, were taken by Rene."

Aura Veekeskus

Fotopanga loomine teenuste reklaamimiseks kodulehel, trükistes ning välimeedias. 


Ajakiri Toit & Trend

Rimi Foods ajakirjale Toit &Trend koostöös Meatmarket restorani peakoka Kairo Roots'ga lihalugude tarbeks loodud illustreerivad fotod retseptide ilmestamiseks. Fotod olid kasutuses mitmelehelistes lihalugudes, kui ka Toit&Trend ajakirja esikaane fotodena.


SKANO Furniture

SKANO mööblitootjale loodud reklaamfotod värskest mööblikollektsioonist, millele täienduseks Kristina Viirpalu moelooming. Linnud pildil on eraldi pildistatud Tartu Zooloogiamuuseumis.

Stilist: Gerly Tinn


L'Embitu hotell

L'Embitu hotellile  loodud fotopank teenuste reklaamimiseks kodulehel, trükistes ning välimeedias. 


Click & Grow 

Click & Grow - le loodud "Kingitus" kampaaniaseeria kasutamiseks trükistes, välimeedias ja sotsiaalmeedia kanalites.


Tõrva Veemõnula

Fotopanga loomine teenuste reklaamimiseks kodulehel, trükistes ning välimeedias. 


MEIJS ZÜRICH

Elektrimootorrataste tootjale MEIJS loodud reklaamfotode seeria kasutamiseks kodulehel, toote müügikanalites, ajakirja artiklite illustreerimiseks ning sotsiaalmeedias brändingu loomiseks

Asukoht Zürich.


JOYCE Restoran

Joyce restoranile loodud fotopank teenuste reklaamimiseks kodulehel, trükistes ning välimeedias. 


Replay rõivabränd

Sotsiaal- ja ekraanmeediaks kampaaniafotode loomine.