Fotostuudio Lumiere

Teretulemast LUMIERE fotostuudiosse!

Tartu südalinnas, Jaani kiriku läheduses, ajaloolises Theodosius Harnackile kuulunud majas, Rüütli 23 on avatud Lumiere nime kandev salongilik portreestuudio. 

Oma fotostuudio ehitus ja loomine  tuli erinevate märkide kaudu minuni 2017 aastal, tundes ära, milles on minu flow, kuidas ma tahaksin inimesi pildistada ja millist tulemust ning tähendust ma unistan luua. Nii see nüüd ongi! Tõestuseks taas, et unistused saavad teoks ja kogu maailm aitab kaasa nende täitumisele.

Fotograafina meeldib mulle lihtne ja külluslik ilu ning see Lumiere stuudios sünnibki.

Stuudiost

Lumiere fotostuudio on avar ja valgusküllane, hubane, salongilik portreestuudio, mida ma pigem nimetaksin ilu- ja heaolukeskuseks. 

Päevane päikesevalgus suvel ning imiteeritud päikseline valgus pimedamal aastaajal on just see, mis aitab esile tõsta loomulikku ilu ja lisab grammike glamuursust ning kõige tähtsam, toob lummuse siin sündivatesse fotodesse.


Käsitööna valminud taustad, aastate jooksul omandatud oskused ja kogemused, juhendatud poseerimine, kindel soov luua eristuvalt  - seda võiks nimetada Lumiere stuudio kaubamärgiks.

Kõik sünnib koha peal. Foto enne pildistamist.

Jumestus ja soengukunstnikud aitavad vajadusel rõhutada ilu. 

Juhendatud poseerimise ja Lumieriliku valguse koostöö vili.

Kontakt

Aitäh, et sa seda lehekülge loed ja Lumiere fotostuudios sündiv sind kõnetab. Võta ühendust ja broneeri omale kogemus!

Rene Türk

portreefotograaf 

+372 51 52926

Galerii Anni fotosessioonist

Jumestus ja soeng: kunstnik Kristiina Uudam

 

Using Format