Individuaalportree

Kirg inimeste pildistamise, suhestumine ajatu ja tähendusliku portreefoto olemasollu meie kõigi eludes on põhjuseks, miks sündis fotostuudio Lumiere. 

Minu jaoks on oluline anda parim tuleviku hetkeks, kui me fotot endast või oma lähedastest vaadates rändame ajatult pildi sündimise momenti, ning leiame oma identiteedi, oma vanavanemate silmade värvi, oma kogukonna elu loo või äratundmise põlvnemise sarnasustest. Ajatu foto eluiga on pikk. 150-200 aastat. Kujuta vaid ette oma lapselapsi ütlemas: "Vanaema, vaata, sa oled siin nii ilus ja ma olen nii sinu moodi!" Või siis: "Issi, Sa oled siin pildil nii äge ja vaata, mul on sama soeng, nagu sinul 30 -ndates." 


Broneeri omale pildistamise aeg kirjutades rene@rene.com.ee või helistades +372 515 292 6

Katrin: "Sinu teismoodi nägemise oskus ja kaasahaarav professionaalsus tegid pildistamisest meeldejääva kogemuse ja andsid hämmastava tulemuse."

Anni: "Photoshoot with Rene is unique experience - you enjoy the whole process like having the best time, and results are professionally capturing the sweetness of life!"

Linda: "Mulle meeldis väga fotograafi töö minuga. Kogu see aeg, mis ma seal veetsin oli huvitav ja meeldejääv. Rene on professionaalne, oskab näha, kuidas saada parim pilt. Ta on hästi sõbralik ja hooliv ning tähelepanelik. Suur tänu selle kogemuse ja mulle sobiva pildi eest!

Using Format