LUMIERE STUUDIO KOOLITUS: 

Lisavalguse kasutamine pildistamistel V grupp

Lumiere stuudio signatuurvalgus - 2 välku - 1/200 f.2.8 ISO100

Perfektsed valgustingimused ei oota sind kuskil - need tuleb luua!

Märts oli Lumiere stuudios valguse kuu! Lisavalguse kasutamist pildistamistel õppis järjekorras juba viies grupp erinevate valdkondade tegevfotograafe, kelle ühiseks eesmärgiks oli teha next step oma töödes ja luua edaspidi uut kvaliteeti oludes, kus meie laiuskraadil valgusest vajaka jääb. 

Kahepäevase põhjaliku koolituse käigus tegelesime erinenevate situatsioonidega, kus ja kuidas lisavalguse kasutamine aitab luua uut kvaliteeti, tõstab esile loomulikku ilu, võimaldab anda fotole soovitud iseloomu ning vähendab aega fototöötlusele.

Erli: "See koolitus on üks nendest, mida esmakordselt nähes tekib hetkega sisetunne, et sinna ma pean minema!"

Oskused, mis aitavad!

Koolitusel saavad vastuse küsimused, mis puudutavad grupi valgustamist, eelised ja kitsendused, mis tekivad pildistamistel väikestes ruumides, kuidas luua loomulikku ja päikselist valguskeskkonda stuudios (Lumiere stuudio signatuurvalgus), ühe ja kahe välgu loominguline kasutamine ning kuidas kohandada valgustust arvestades pildistatavate eripära. Omandatud oskused on võimalik laiendada kõikidele muudele fotožanritele.

Teevi: "Olen käinud mitmetel fotograafia-alastel koolitustel ning ütleksin, et Sinu koolitus eristus teistest just oma klassikalise suuna poolest."

Saagu valgus!

Esimese koolituspäeva teoreetilistele teadmistele ja näpunäidetele järgneb  kodutöö, kus fotograafid saavad valida  pildid, mille valguslahendusi iseseisvalt imiteerida. Kodutöö eesmärk on aidata kinnistada teoreetilist osa ning anda saadud teadmistele isiklik kogemus.

Teine koolituspäev on täis praktilist pildistamist koos modelliga kõikides ülalkirjeldatud oludes.

Lumiere stuudio lisavalguse koolituse eesmärk on anda osalejale oskused, mida on kerge kasutusele võtta ja julguse neid oskusi kasutada igas olukorras, kus uue kvaliteedi loomise võimalus on olemas!

Kasutusel olev tehnika:

Canon 5DMKIV, Sigma 50mm ART 1.4, Profoto stuudiovälgud

Modell: Maria Engel

Soovid osaleda järgmisel koolitusel?

Lumiere stuudio "Lisavalguse kasutamine pildistamistel" koolitused toimuvad neljal korral aastas. 2 x kevadel ja 2 x sügisel. Koolituse hind on ühele osalejale 250€. Koolitused toimuvad väikestes gruppides, maksimaalselt viie osalejaga mugavas Lumiere fotostuudio keskkonnas. Koolitaja on portree- ja reklaamifotograaf Rene Türk

Koolitus sobib kõikidele fotograafidele, kes soovivad täiendada oma oskusi valgustamise valdkonnas. 

Täida paremal olev vorm oma sooviga ning tule koolitusele ja vii oma tööde kvaliteet täiesti uuele tasemele!

Galerii koolitusel sündinud töödest

Üks välk - 1/200,  f4.5 ISO100

Kaks välku - Layeritega valgustamine - 1/200,  f4.5 ISO100

Üks välk - 1/200,  f4.5 ISO100

Üks välk - pildistamine kitsastes oludes - 6m2 stuudio - 1/200,  f4.5 ISO100

Üks välk - 1/200,  f5.6 ISO100

Üks välk - 1/200,  f4.5 ISO100

Using Format