LUMIERE STUUDIO KOOLITUS:

Lisavalguse kasutamine pildistamistel 6 grupp

Lumiere stuudio signatuurvalgus - 2 välku - 1/200 f.2.8 ISO100

Perfektsed valgustingimused ei oota sind kuskil - need tuleb ise luua!

November on lisaks märtsile Lumiere stuudios II valguse loomise kuu! Lisavalguse kasutamist pildistamistel õppis järjekorras kuues grupp erinevate valdkondade tegevfotograafe, kelle ühiseks eesmärgiks on teha next step oma töödes ja luua edaspidi uut kvaliteeti oludes, kus meie laiuskraadil valgusest vajaka jääb.

Mõistmine, et kvaliteet ei puuduta vaid lõpptulemust ehk fotot vaid ka kvaliteeti, kuidas me ennast pildistamistel tunneme tugineb oskustele ja teadmistele. Oskused, kuidas lisavalgust kasutada ja arusaam valguse kontrollimise võimalustest annavadki aluse igas mõttes uue kvaliteedi loomiseks.

Maris: "Uue valguslahenduse kasutuselevõtuga vähenes minu fototöötluse aeg 3 korda"

Kahepäevase põhjaliku koolituse käigus tegelesime erinenevate situatsioonidega, kus ja kuidas lisavalguse kasutamine aitab luua uut kvaliteeti, tõstab esile loomulikku ilu, võimaldab anda fotole soovitud iseloomu ning vähendab aega fototöötlusele.

Oskused, mis aitavad!

Koolitusel saavad vastuse küsimused, mis puudutavad grupi loomulikku valgustamist, eelised ja kitsendused, mis tekivad pildistamistel väikestes ruumides, kuidas luua loomulikku ja päikselist valguskeskkonda stuudios (Lumiere stuudio signatuurvalgus), ühe ja kahe välgu loominguline kasutamine ning kuidas kohandada valgustust arvestades pildistatavate eripära. Omandatud oskused on võimalik laiendada kõikidele muudele fotožanritele.

Jane: "Sain sellest tarkusest ja hoolest osa! See koolitus ongi vist kõige parem, millel olen osalenud, sest mingit ümmargust juttu ei aetud. Koolitus oli selge ja arusaadav. "

Saagu valgus!

Esimese koolituspäeva teoreetilistele teadmistele ja näpunäidetele järgneb kodutöö, kus fotograafid saavad valida pildid, mille valguslahendusi iseseisvalt imiteerida. Kodutöö eesmärk on aidata kinnistada teoreetilist osa ning anda saadud teadmistele isiklik kogemus.

Teine koolituspäev on täis praktilist pildistamist koos modelliga kõikides ülalkirjeldatud oludes.

Lumiere stuudio lisavalguse koolituse eesmärk on anda osalejale oskused, mida on kerge kasutusele võtta ja julguse neid oskusi kasutada igas olukorras, kus uue kvaliteedi loomise võimalus on olemas!

Kasutusel olev tehnika:

Canon 5DMKIV, Canon 50mm 1.2,

Profoto stuudiovälgud

Modell: Marit Tammaru

Jumestus: Kristiina Uudam

Soovid osaleda järgmisel koolitusel?

Lumiere stuudio "Lisavalguse kasutamine pildistamistel" koolitused toimuvad kahel kuul aastas. Kevadel märtsis ja sügisel novembris. Koolituse hind ühele osalejale on 250€. Koolitused toimuvad väikestes gruppides, maksimaalselt viie osalejaga mugavas Lumiere fotostuudio keskkonnas. Koolitaja on portree- ja reklaamifotograaf Rene Türk

Koolitus sobib kõikidele fotograafidele, kes soovivad täiendada oma oskusi valgustamise valdkonnas.

Täida paremal olev vorm oma sooviga ning tule koolitusele ja vii oma tööde kvaliteet täiesti uuele tasemele!

Galerii koolitusel sündinud töödest

Loomulik valgus aknast - 1/100, f2.2 ISO2500 - LUMI-DROP taustafoon tõstetud akna lähedale - valgeim hetk päevas

MagLight taskulamp - 1/125, f2.2 ISO1250

Üks välk - 1/200, f9 ISO250

Lumiere stuudio signatuurvalgus - 2 välku - 1/200 f.2.8 ISO200

Üks välk - 1/200, f4.0 ISO200

Lumiere stuudio signatuurvalgus - 1 välk - 1/200 f.2.8 ISO200

Lumiere stuudio signatuurvalgus - 1 välk - 1/200 f.2.8 ISO200

Lumiere stuudio signatuurvalgus - 2 välku - 1/200 f.2.8 ISO200

Pildistamine väikses ruumis - 1 välk - 1/200 f.4.5 ISO200

Lumiere stuudio signatuurvalgus - 2 välku - 1/200 f.2.8 ISO200

Üks välk - 1/200, f9 ISO250

Using Format