Panustada maiustamisse...

Funky. 

Kreisilt, lõbusalt maitseampse ahmiv reeglitest ülehüppav nautleja. Kirgastavalt pakatava koostisega gruuviv tort. Tantsides, tantsides värvide hulluses!Play that Funky and get Lucky!!!

NB! Panusta maiustamisse lustivalt!

Monochromic. 

Naturaalne lummus on sobiv monokroomse ühtsuse loomiseks. Valkjaskollane newyorgilik kõrgarhitektuurne tordistruktuur ja vääramatus maitsekuses õrnsulamiga šokolaadist plisseerüü  - need on sügavuse ja huvi tõhustamiseks ideaalvalem. 

NB! Panusta maiustamisse filigraanse hellusega.

Sporty. 

Harrasta tennist või korvpalli - ega maitsemeel ei kurjusta, kui vahepalana tervisetorti ampsata.Tähelepanu! Valmis olla! Ja START! Õrnal roosiveeroosal taustal männiroheline initsiatiiv - algamas on proteiini võidukäik.

NB! Panusta maiustamisse N!CKS´iga, olles ise viks!

Gypsy. 

Kavaldav värvide kooslus ja pilkupüüdev mürkroheline õrritamas.Sinakad-lillakad-punakad varjundid kuninglikus edevuses. Kes keda himustamas?

NB! Panusta maiustamisse pompoosselt!

Futuristic. 

Steriilne taju toidab visuaaliraadiust. Etteaimamatud lõiked ja tordidisain, mis ei pane visiooniloojat kahtlema halluse variatsioonide praktilisuses. Vähese pigmentiga kuldmetalne toonsus, millest üleküllus on taanadatud.

NB! Panustada maiustamisse vaistlikult!

Ühisloomingu autorid:

Stilist ja tekstid: Stella Liisa Russ

Tordikunstnik: Maarja-Liis Koger Kreem ja Kook

Maalitud lillepotid: Pille-Riin Peet

Modell: Tanel Russ

Fotograaf: Rene Türk Lumiere stuudio

Using Format